Таксі Стрий | ПРАВИЛА ПЕРЕВЕЗЕННЯ ПАСАЖИРІВ
1828
post-template-default,single,single-post,postid-1828,single-format-standard,ajax_updown_fade,page_not_loaded,,large,shadow3

ПРАВИЛА ПЕРЕВЕЗЕННЯ ПАСАЖИРІВ

23 Вер 2017, by admin in НОВИНИ

Дані правила дійсні для всіх таксі України.

 • Автоперевізникам дозволяється перевозити пасажирів у транспортному засобі, обладнаному місцями для сидіння в кількості, що передбачена технічною характеристикою авто, щоб вони не заважали водію керувати транспортом і не обмежували оглядовість у відповідності до Правил перевезення.
 • Водіям транспортних засобів категорично заборонено під час руху авто розмовляти з пасажирами, їсти, пити, палити, а також розміщати пасажирів та їх вантаж у своїй кабіні, якщо вона відокремлена від салона.
 • Перевезення автобусом ( мікроавтобусом ) організованої групи дітей здійснюється лише за умови обов’язкового інструктажу дітей та їх супровідників щодо правил безпечної поведінки під час руху та дій у разі виникнення небезпечної ситуації чи скоєння дорожньо-транспортної пригоди.
  Спереду і ззаду транспортного засобу обов’язково встановлюється знак “Діти”. Водій автобуса чи мікроавтобуса повинен мати стаж не менше 5 років і посвідчення водія категорії “D”.
  Під час висадки ( посадки ) дітей з таксі повинні бути включені проблискові маячки оранжевого кольору або аварійна світлова сигналізація.
 • Водію суворо забороняється починати рух автотранспорту до повного зачинення дверей та відчиняти їх до його зупинки.
 • Перевезення пасажирів ( до 8 чол. ) дозволено у пристосованому для цього вантажному автомобілі. Але водії повинні мати стаж керування транспортним засобом більше 3 років і посвідчення водія категорії “С”, а у разі перевезення понад зазначеної кількості людей ( включаючи пасажирів у кабіні ) – категорій “С” і “D”.
 • Вантажні автомобілі при перевезенні пасажирів повинні бути обладнані сидіннями, закріпленими в кузові на відстані не менш як 0,3 м. від верхнього краю борту і 0,3 – 0,5 м. від підлоги. Сидіння, що розміщені вздовж задньго і бокового борту, повинні мати міцні спинки.
 • Кількість пасажирів, які знаходяться в кузові вантажного таксі, не повинна перевищувати кількості місць для сидіння.
 • Перед поїздкою водій вантажного авто повинен проінстуктувати пасажирів про їх обов’язки та ознайомити їх з правилами висадки, посадки, розміщення і поведінки в кузові.
 • Починати рух можна, лише переконавшись, що умови безпечного перевезення пасажирів дотримані.
 • Проїзд у кузові автомобіля, не обладнаного для перевезення людей, дозволяється тільки особам, які супроводжують вантаж або їдуть за ним, за умови, що вони забезпечені місцями для сидіння. Кількість пасажирів у кузові та кабіні не повинна перевищувати 8 чол.
 • Категорично забороняється перевозити
  – пасажирів поза кабіною автотранспорту ( крім передбачених даними Правилами випадків перевезення людей у кузові вантажного авто з бортовою платформою або в кузові вантажного причепа, напівпричепа, в причепі-дачі.
  – дітей, зріст яких менше 145 см. або тих, що не досягли 12-річного віку, у таксі, не обладнаних ременями безпеки, а також на передньому сидінні авто.
  – дітей до 16-річного віку в кузові будь-якого вантажного автотранспорту.
  -перевозити групи дітей у темну пору доби та в негоду.
Please follow and like us:

LEAVE A COMENT