Таксі Стрий | Прогноз цін на скраплений газ
1825
post-template-default,single,single-post,postid-1825,single-format-standard,ajax_updown_fade,page_not_loaded,,large,shadow3

Прогноз цін на скраплений газ

Прогноз цін на скраплений газ
23 Вер 2017, by admin in НОВИНИ

За останні 3 роки кількість автомобілів, що працюють на скрапленому газі, виросла в 5 разів.
Але газ почав різко дорожчати. Головною причиною переходу таксі на скраплений газ є його дешевизна, у порівнянні з бензином – удвічі, а то і втричі. Так вважає АвтоЦентр.
Сьогодні ціни на газ до авто на АЗС різко зросли. На великих автозаправках скраплений газ став дорожчим за півлітра бензину. Але експерти паливного ринку переконані, що здорожчання газу не уникнути. І все через його дефіцит.
На думку аналітиків Консалтингової групи, імпорт газу вже в серпні дорівнював 90 – 100 тис. тонн, хоча потреба була на межі 120 тис.
Аналітики стурбовані дефіцитом скрапленого газу на ринку палива на рівні 20%.
В А – 95 зафіксували дефіцит газу на початку вересня. У найближчі місяці Консалтингова група прогнозує здешевлення скрапленого газу в межах 14,5 – 14,7 гривень, дякуючи збільшенню закупки. Якщо поставки знову будуть зірвані або обмежені, АЗС змушені будуть підняти ціни. Недостатня кількість скрапленого газу може привести до його відсутності на невеликих АЗС.
Дії уряду прогнозовані: з жовтня дефіцит скрапленого газу буде поборений. Таксі як важливий вид автоперевення може розраховувати на інтенсивне використання газу як дешевого палива.

Please follow and like us:

LEAVE A COMENT